смт. Вилок. Вилоцький ДНЗ

Історія

Вилоцький дитячий садок був побудований у 1971 році. На той час працювало 6 груп: 2 групи раннього віку і 4 групи дошкільного віку. Завідуючою дитсадком була Дробонт Люба Миколаївна.    ДНЗ тимчасово припинив роботу з 1997 р. по 1999 р.                                   В 1999 р. було відкрито 1 групу: завідуюча Бенкев Сільвія Михайлівна.                                                                                                            В 2006 р. відкрито другу молодшу групу.                                                                                                                                                                1лютого 2013 року відкрито групу раннього віку з кількісьтю 20 дітей. На даний час в дитсадку працює 3 групи, в яких числиться 75 дітей, і 1 короткотривала група, де проходить підготовка дітей до школи.                                                                                                             В дитсадку працює 17 працівників з яких 7 працівників з педагогічою освітою.