смт. Вилок. Вилоцький ДНЗ

Доктор радить, консультує, інформує

ГІГІЄНА В ЖИТТІ РОДИНИ

Усім членам родини, включаючи дітей, необхідно ретельно мити руки водою з милом після того, як вони мали справу з фекаліями , перш ніж торкатися їжі .
Миття рук водою з милом знищує мікробів. Руки потрібно ретельно намилити, а потім добре змити водою. Це попереджує процес переходу мікробів з бруду на їжу чи безпосередньо до ротової порожнини. Миття рук також попереджує передачу глистів. Вода та мило повинні бути неподалік від туалету:
Дуже важливо, мити руки після випорожнення та після знищення фекалій дитини. Також важливо мити руки після контакту з тваринами та сирими продуктами.
Завжди необхідно мити руки перед вживан­ням, приготуванням чи поданням їжі, перед годуванням дитини. Дітей необхідно привчати мити руки після використання туалету та перед їжею.
Діти часто облизують руки, тому важливо мити руки часто, особливо якщо у дітей був контакт з тваринами або вони грались у дворі.